حریم شخصی کاربران

گروه نرم افزاری براتی حریم شخصی کاربران خود را امری بسیار مهم می داند. ما تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست تا محدوده شخصی اطلاعات شما خصوصی و دور از دسترس عموم باقی بماند. در این صفحه به مطالبی در مورد چگونگی جمع آوری، نگهداری و استفاده از اطلاعات کاربرانی که به وب سایت "گروه نرم افزاری براتی" مراجعه می کنند اشاره می شود:

گردآوری اطلاعات: به محض دسترسی به وب سایت ما داده هایی در مورد مشخصات فنی سیستم، مرورگر اینترنتی، شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت شما، زمان بازدید و سایر اطلاعات مربوط به نحوه بازدید از سایت در مراکز نگهداری داده شرکت میزبانی ما گردآوری و ذخیره می شوند.

توجه داشته باشید که هنگام بازدید از بسیاری از سایتهای اینترنتی بسیاری از این اطلاعات و سایر موارد مشابه به صورت خودکار و بدون توجه کاربران گردآوری می گردد.

در صورت نیاز، از کوکی ها که شامل اطلاعات مختصری در مورد بازدید شما از این وب سایت است در سیستم خود شما و توسط مرورگرتان ذخیره خواهد شد. این فایل ها در ارائه و پردازش برخی خدمات که نیاز به ذخیره داده ها در مدت زمان بیشتر از یک جلسه بازدید اینترنتی دارند مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

استفاده از اطلاعات: از بسیاری از اطلاعات گردآوری شده از بازدیدکنندگان سایت در موارد آماری (مانند گزارشات ترافیک سایت، صفحات پربیننده و ...) و در جهت کمک به رشد و بهبود مطالب و سرویس های قابل ارائه به مشتریان و سایر مخاطبان این پایگاه اینترنتی بهره برداری خواهد شد. همچنین در مواردی ممکن است جهت جلوگیری از سوءاستفاده هکرها و سارقان یا کلاهبرداران اینترنتی این اطلاعات مورد استفاده همین سایت و یا در صورت صدور حکم قانونی در اختیار مراجع ذی صلاح قرار گیرد.

همچنین اطلاعات مربوط به مشتریان شامل نام، آدرس، شماره تلفن، آدرس پست الکترونیک و سایر مواردی که در صورت نیاز از مشتریان مطالبه می شود برای مقاصد پشتیبانی و ارتباطی مابین کارفرما و مجری پروژه و ارائه خدمات پس از فروش و در کل برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان و بازدیدکنندگان سایت مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

همانطور که پیش از این نیز اشاره شد، "گروه نرم افزاری براتی" سعی خود را در حفاظت از اطلاعات جمع آوری شده از دسترسی بازدیدکنندگان و یا خرید سرویس های طراحی وب و سایر خدمات اینترنتی توسط مشتریان خواهد داشت و افشای این اطلاعات به اشخاص ثالث حقیقی و حقوقی (به جز در موارد قانونی) توسط این پایگاه خدمات رسانی اینترنتی به هیچ وجه انجام نخواهد شد.

پیوندهای بیرون از سایت: در مواردی ممکن است به لینک ها یا پیوندهایی برخورد کنید که شما را به خارج از این وب سایت منتقل کنند. پرواضح است که به علت مالکیت و مدیریت متفاوت این پایگاه های اینترنتی و در نتیجه عدم کنترل در این گونه موارد ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال حفظ حریم شخصی کاربران در آن سایت ها به عهده نخواهیم گرفت.

لطفا توجه داشته باشید که بازدید از پایگاه اینترنتی طراحی سایت "گروه نرم افزاری براتی" به منزله ابراز رضایت از موارد مطروحه بالا خواهد بود، ضمن اشاره به این نکته که این موارد و یا سایر خطوم مشی حفاظتی و امنیتی ممکن است بدون اطلاع قبلی و با صلاحدید گردانندگان سایت مورد اصلاح و یا تغییر قرار بگیرد.