گروه نرم افزاری براتی
بسم الله الرحمن الرحيم
با سلام و عرض خسته نباشيد به شما همکار محترم
بدين وسيله به استحضار مي رسانيم " گروه نرم افزاري براتي " به صورت غیر حقوقی  ( شخصی )  بیش از 4 سال می باشد که در  زمینه طراحی و پیاده سازی وب سایت در سطح شهر مشهد و بعضا در تهران , اردبیل و چند شهر دیگر به صورت دورکار  فعالیت می نماید. این شرکت به جهت عدم صرف هزینه هایی مانند مکان , بیمه ,و ...  هزینه نهایی وب سایت طراحی شده را بیش از 70 درصد علی رقم حفظ 100 درصدی کیفیت و پشتیبانی آن به لطف خدا کاهش داده است که در زیر  لیست امکانات این سایت ها را به حضور تقدیم می نماییم  . امیدواریم بتوانیم گامی بلند در راستای همکاری های مستمر را باشما برداریم.
1 - داراي غالب حرفه اي 2 - ماژول محصولات 3 - ماژول پروژه ها و سوابق 4- ماژول مقالات 5 - ماژول اخبار و اطلاعيه ها 6 - ماژول سفارش کالا يا خدمات 7 - ماژول نمايش فيلم و صوت 8 - ماژول نرخ نامه 9 - ماژول هاي زيباي جي کويري براي نمايش بهترين محصولات , جديدترين اخبار, ... 10 - ماژول مشتريان 11 - ماژول درباره ما با طراحي متفاوت و بسيار زيبا 12 - ماژول حرفه اي تماس با ما 13 - طراحي تا سقف 10 صفحه استاتيک 14 - ماژول ارسال پيام مستقل به ايميل شما در ماژول تماس با ما 15 - ماژول دانلود انواع فايل 16 - ماژول گالري تصاوير 17 - ماژول دريافت اطلاعات از بازديد کنندگان 18 - ماژول ورود اعضا 19 - ماژول نظرسنجي 20 - ماژول آب و هوا 21 - ماژول آمار بازديد کننده 22 - ماژول اوقات شرعي.
** شما مي توانيد ماژول هاي دلخواه خود را از ميان موارد فوق انتخاب نمايد و يا اگر مورد خاصي در نظر داريد که در ليست فوق موجود نمي باشد مي توانيد از طريق ايميل info@gnb-web.ir  آن را به ما اعلام نمايد بدون شک همکاران ما در اسرع وقت خواسته و نياز شما را برآورده خواهند کرد.
گروه نرم افزاری براتی
** قيمت سايتی که ماژول هاي آن از موارد فوق انتخاب شده است (تا سقف 10 ماژول) به همراه يک سال دامين .ir و يک سال هاست ويندوز خارج  بین 350  تا 550 هزار تومان مي باشد که پس از نیازسنجی و مشخص شدن نیازها به شما اعلام خواهد شد.
** طراحي يک سايت با محتواي فوق بالاي يک ميليون و پانصد هزار تومان هزينه واقعي دارد. کافيست در اين مورد با شرکت هاي نرم افزاري مشورت نماييد و آخر از همه با ما تماس بگيريد.
** هر گونه سفارش و خصوصي سازي و اضافه كردن ماژولها پس از پايان پروژه نيز طبق نظر مشتري و با هزينه اي ناچيز به انجام خواهد رسيد.
** غالب ماژولهاي فوق دايناميك بوده و با نام كاربري و كلمه عبوري كه در اختيار شما قرار مي گيرد , خواهيد توانست بدون نياز به تخصصي , محتواي آن را به راحتي تغيير دهيد.
** ماژول هاي فوق کلي مي باشد و بسته به حرفه , هنر و صنف کاري شما کم و يا بعضا زياد خواهد شد.
** در طراحي و پياده سازي وب سايت سعي شده از تکنولوژي هاي روز دنيا مانند AJAX و Jquery استفاده شود.
** گروه نرم افزاری براتی قادر است توسط متدها و راه حل های مهندسی معکوس پس از معرفی نمونه سایت دلخواه شما چه در ایران و چه در خارج از ایران همان سایت را با کیفیت برتر برای شما با قیمت ناچیز پیاده سازی ,کدنویسی و ارائه نماید.
** سايتي که براي شما طراحي مي شود از پايه کدنويسي شده است و از سيستم هاي مديريت محتوا به هيچ عنوان استفاده نشده است.
** " گروه نرم افزاري براتي " مفتخر است اعلام نمایید که به تازه گی توانمندی های زیادی را در زمینه بهینه سازی سایت های مختلف کسب نموده است . بنابراین شرکت ها و نهادهایی که علاقمند به بالابردن بازدید سایت خود می باشند و همچنین تصمیم به بهینه سازی سایت (seo)دارند میتوانند با ما تماس بگیرند.
شماره های تماس با ما : 274  86  85  0938  - 726  68  35  0930 -  762  90  31  0937  - 029  72  55  0915