شبکه جهانی اینترنت فرصتی استثنایی برای شخصیت ها و چهره های گوناگون فرهنگی، هنری، و ... به وجود آورده تا با استفاده از ظرفیت ها و امکانات بسیار گسترده فضای مجازی با مخاطبان و هواداران خود در ارتباط بوده و اطلاعات و اخبار مهم را در رسانه مجازی منتشر کنند.

گروه نرم افزاری براتی راهکاری مبتنی بر خواسته ها و سلایق شما ارائه می دهد تا وب سایت شخصی حرفه ای، کارامد و زیبایی همراه با امکانات مورد نیاز در اختیارتان قرار بگیرد. بدین شکل شما صاحب وب سایتی خواهید شد که به آسانی می توانید آن را مدیریت کنید، مطالب دلخواهتان را منتشر کنید، و با هواداران و بازدیدکنندگان سایت خود در ارتباط باشید.

برخی امکانات معمول اینگونه سایت ها عبارتند از:

  • اطلاعات و مشخصات فردی (شامل بیوگرافی، سوابق تحصیلی، کاری و غیره، ...)
  • یادداشت ها و نوشته های روزانه و وبلاگ شخصی
  • گالری ویدیو و تصاویر
  • اطلاعات تماس و پیوندهای شبکه های اجتماعی
  • آمار بازدیدکنندگان سایت

ما به شما این اطمینان را می دهیم که در صورت انتخاب این پلن طراحی به همراه بهینه سازی، وب سایت شما از اولین نتایج موتورهای جستجو برای نام و یا برند مورد نظر شما خواهد بود.

همچنین به منظور ارائه کیفیت مطلوب، ما از خدمات بهترین شرکت های ارائه کننده سرویس های میزبانی وب برای وب سایت شما استفاده خواهیم کرد تا شما با خیالی آسوده و بدون نگرانی از اینکه وب سایت شما از دسترس خارج شود یا اطلاعات آن مورد سوءاستفاده هکر ها قرار بگیرد به فعالیت خود در دنیای مجازی ادامه دهید.

در صورت تمایل می توانید از فرم مشاوره طراحی سایت برای کسب اطلاعات بیشتر استفاده نمایید.